Thor: Karanlık Dünya (Thor 2)


Yükleniyor
Reklamı Geç
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Thor: Karanlık Dünya (Thor 2)

Filmin Konusu: Thor 2 yani Thor: Karanlık Dünya filmi ilk filmin devamı niteliğinde olup, yönetmenliğini Alan Taylor yapmıştır. Efsana fantastik filmler arasında yer alan Thor: Karanlık Dünya filminde başrollerde Natalie Portman ve Anthony Hopkins gibi ABD’nin yıldız oyuncuları bulunmaktadır.
Filmin yapımcılığını Victoria Alonso üstlenirken senaryoyu Stan Lee ve Jack Kirby birlikte yazmışlardır.
1 Kasım 2013’de vizyona girecek olan filmden beklentiler büyük olup, ilk filminden daha fazla ses getireceğini düşünüyoruz. İlk filminde asi ilan edilen Thor dünya’ya sürülmüş ve çekicini kullanamaz olmuştu. Kötü kardeşi ise dünyayı yok etmek isterken Thor kurtarmış ve Asgar’a dönmeye hak kazanmıştı.
Thor Karanlık Dünya’nın konusuna gelecek olursak kardeşi çelimsiz tanrı Luck’nin öldüğünü düşünen Thor, rahat haraket etmektedir. Ama Lucky’nin tekrar başına bela olacağının farkında değildir. Thor 2 beklentilerimizi karşılayacak kaliteli bir yapım olacağına inanıyorum. Neden derseniz Alan Taylor Game Of Therones gibi dizilerde yönetmenlik yapmış ABD’nin ünlü yönetmenlerindendir. Natalie Portman ise çok küçük yaşlarda Sevginin Gücü (Leon) filmi ile gönüllerimize taht kurmayı başarmıştır. Öte yandan ise Anthony Hopkins gibi ABD’nin kaliteli yapımlarında imzası bulunan bir oyuncu var iken üstelik yönetmen ve yapımcı kadrosu bu kadar iyi iken bu film kötü olmamalı.

Tür: Anthony Hopkins Filmleri, En Kaliteli Filmler

Yapım: 2013- ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Alan Taylor

Oyuncular: Natalie Portman, Anthony Hopkins, Chris Hemsworth, Zachary Levi, Jaimie Alexander

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
Lütfen sadece filmlerle ilgili düşüncelerinizi paylaşınız